Co robimy

Nasza firma oferuje Państwu szeroki wachlarz pojazdów takich które nie boją się błota ani głębokiej wody a cierniste krzewy nie robią na nas żadnego wrażenia. Dzięki naszym pojazdom z świetnie wyszkolonymi instruktorami będą Państwo mogli przeżyć wspaniałą i niepowtarzalną przygodę za kierownicami pojazdów 4x4 lub 8x8.

Nasi klienci podczas wyprawy 4x4 poczują się jak załogi legendarnego rajdu przeprawowego Camel Trophy, będziemy jeździli po górach, dołach w błocie i przez głęboką wodę.

Pod czujnym okiem instruktorów nasi Goście będą pokonywać wyznaczoną trasę za kierownicami samochodów 4x4. Jak jazda za kierownicą terenówki sprawi za mało wrażeń to zaprosimy naszych Szanownych Klientów na fotel pilota a za kierownicami samochodów terenowych lub rajdowych usiądą nasi instruktorzy i w tym momencie adrenalina 4x4 sięgnie zenitu. Imprezy integracyjne organizujemy na terenie całego naszego pięknego kraju, jak i poza jego granicami, bliżej i dalej.

Samochody terenowe i quady dostarczą Państwu olbrzymiej dawki pozytywnych wrażeń. Wszyscy chętni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na specjalnym torze dla pojazdów typu quad. Tory tworzone przez nas są trasami bardzo technicznymi, takimi na których należy wykazać się umiejętnościami prowadzenia pojazdu a nie tylko przyciskania gazu do oporu.

Kolejną naszą atrakcją jest wyprawa za sterami pojazdów pływających o napędzie 8x8 jakimi są amfibie argo. Amfibie mogą być wyposażone dodatkowo w gąsienice dzięki którym bez żadnego problemu możemy pokonywać bagna i podmokłe łąki a także głębokie śniegi. Amfibia na lądzie oprócz kierowcy zabiera na pokład pięciu pasażerów a na wodzie trzech. Zabawa za sterami amfibii to doskonała i bardzo ekstremalna zabawa na każdą pogodę

Najnowszą naszą ekstremalną zabawką jest Mini - Cross , to zabawa na małym motorku o pojemności 50 cc z automatyczną skrzynią biegów. Pokonujemy specjalnie zbudowany tor który miejscami ma wysokość około 70 cm. Jeździmy po wąskich mostkach, przejeżdżamy przez pochylnie i sporo trudnych przeszkód które zostały zbudowane lub wykorzystane zostały naturalne ukształtowania terenu.

Organizujemy szkolenia 4x4 i wyprawy 4x4 - zaczynamy w każdym przypadku od zasad bhp oraz instrukcji jak łatwo i bezpiecznie pokonywać różnego rodzaju ekstremalne przeszkody na naszej drodze.

Wyprawy 4x4 organizujemy po naszym pięknym kraju jak i po pięknym, bardzo egzotycznym państwie jakim jest Meksyk. Na takiej ekstremalnej wyprawie musimy pamiętać, że zmagamy się z nowym ekstremalnym terenem, upałem, samym sobą oraz dziką przyrodą która nas otacza. Wyprawa 4x4 - Meksyk to zabawa dla prawdziwych twardzieli i ludzi żądnych najbardziej ekstremalnych przygód.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu organizacji imprez integracyjnych polecamy Państwu wplecenie w plan imprezy integracyjnej samochodów terenowych, quadów mini- cross lub amfibii, każdy uczestnik imprezy znajdzie wtedy coś dla siebie a impreza będzie hitem sezonu. Z naszej strony gwarantujemy ekstremalną imprezę 4x4/8x8 i wszystkich zadowolonych klientów.

Pomysł Na weekend


Jak spędzić dzień kobiet - wersja 4x4

..."Może byśmy coś głupiego zrobili" te słowa w ustach kolegi Papaja miały , jak to się później okazało głęboki podtekst.

więcej >Weekend SPA 4x4


Połączenie spa i aquaparku, tylko że z większą dawką adrenaliny, na imprezie integracyjnej zorganizowanej dla Twojej firmy, będą okłady z błota podczas przepraw samochodami terenowymi i quadami, głęboka woda przy zabawie amfibią 8x8, trochę płytsza woda w czasie pokonywania trasy terenówką, na krętych wyboistych trasach w samochodach 4x4, podłoże zapewni masaż całego spiętego od nadmiaru emocji ciała.

więcej >Spełnienie marzenia: 31.10.2010r.


Ostatni dzień października wydawałby się mroźnym i dżdżystym dniem, jednak nie w tym roku !! Wydawać by się mogło, że nasz mały marzyciel Kubuś wymarzył sobie nie tylko bycie kierowcą rajdowym, ale i tą wspaniałą, ciepłą niedzielę. Ale po kolei...

więcej >


12.000 km dalej


daleka od błota i wody, to miały być spokojne wakacje, słońce, palmy, plaża... żadnych samochodów, żadnego offroadu.

Wyszło jak zwykle.

więcej >Jak nie zanudzić się w zimę?


Za oknem zimno i zdecydowanie nie fajnie. Jak najlepiej uprzyjemnić sobie ten czas i spędzić go w gorącej atmosferze ? Znowu przypadek, znajomy dzwonek własnej komórki, halo, cześć, w sobotę bawimy się na jeziorze Śniardwy, a to znaczy - zamarznięte jezioro, spychacze odgarniają śnieg tak aby wytyczyć tor dla rajdówki.

więcej >
Topienie marzanny


To była niesamowita jesień i zima, imprezy integracyjne, rajdy4x4, w wodzie czasami nawet pod nią. Do końca roku już coraz mniej czasu, a my mamy w planach z tyloma ludźmi i w tylu miejscach integrować się, nasze samochody terenowe bardzo nie lubią stać w jednym miejscu, a tak dokładniej to my tego nie lubimy robić.

więcej >

Warszawa


Warszawa = off-road

Warszawa to doskonałe miasto do testowania samochodów terenowych, mamy na jezdniach dziurę na dziurze, zamiast parkingów trawniki, deptaki i kiczowate wypociny rodzimych "artystów".

więcej >

Wertep


Wertep + bagno + 4x4 = impreza integracyjna Warszawa,w uproszczeniu szkolenie 4x4 od zera do bohatera.

Zadzwonił znajomy z informacją o kupnie samochodu terenowego 4x4, samochód jest już przygotowany do 0ff-road,

więcej >Rekreacja - czyli relaks w SPA

- plan wykonany
- kilka nocy zawalonych
- szcęście i radość w firmie i u klienta

i co, padamy bo nie mamy siły na nic, a radość z wykonanej pracy ?

Zabierzcie swoich pracowników w nagrodę i dla odprężenia, oraz nabrania sił i chęci do dalszej pracy na wspólny wyjazd.

Wody termalne w połączeniu ze SPA, gorąca woda, masaż, pełen relaks i odprężenie, popławicie się w luksusie w spokojnym i bajecznym otoczeniu, proponujemy Wam pobyt w Aqua Parku. Doskonała oferta dla tych którzy w ramach odpoczynku najbardziej lubią robić NIC. Zapraszamy do nas, zaoferujemy ośrodki w Polsce lub gdzie tylko zamarzysz.


Rejsy statkiem

Wiatr we włosach, cisza, spokuj, woda rozbijająca się o kadłub statku, piękna okolica, tętniąca życiem przyroda a do tego słońce i czas wolny od zajęć. To wszystko możesz zrealizować wybierając się z nami w rejs statkiem Piękne Jeziora Mazurskie i Zalew Zegrzyński, to miejsca w których jedną z atrakcji imprez integracyjnych, firmowych może być rejs statkiem. Przez kilka godzin rejsu możemy delektować się pięknem otaczającego nas krajobrazu. Jak na jeziorach będzie zbyt spokojnie, a fala za mała i denerwować Cię będzie ląd w zasięgu wzroku, zapraszamy na Zatokę Gdańską lub Zalew Wiślany. Możemy zorganizować przyjęcie, bal lub dyskotekę na statku lub barce. Zabawa w marynarza i noc spędzona w kojach na statku, nie ma luksusu hotelu ale za to coś się dzieje. Imprezę od A do Z zorganizujemy na wodzie. Dla delikatnych i wygodnych rejs statkiem w warunkach królewskich.


Rejs Transatlantykiem

Kino, teatr, restauracje i bary to wszystko na statku płwaającym po oceanach, z dala od lądu a wszystkie zdobycze ludzkości w zasięgu ręki. Luksus komfort i niezapomniane wspomnienia.


Żagle i regaty

Organizujemy firmowe prywatne regaty. Możesz mieć własne zawody żeglarskie o mistrzostwo firmy i uścisk dłoni prezesa. Jak nie jeździłeś w dzieciństwie na obozy żeglarskie i nie wiesz z czym to się je, szybko zostaniesz przeszkolony i jazda z nami na jezioro. Walka z wiatrem, żaglami, naturą i własnymi słabościami na małych jednostkach i dużych żaglowcach, gdzie kierownikiem zamieszania będzie prawdziwy kapitan i tylko jego słowo będzie najważniejsze i ostateczne. Na żaglowcu możecie męczyć się sami pod okiem profesjonalnej załogi lub lub być gośćmi popijającymi słodkie "napoje" a fachowa załoga zrobi wszystko co do niej należy.


Motorówki

Szybko, szybciej każdy to lubi ale jakie to wspaniałe uczucie płynąć bardzo szybko? Wiatr we włosach, rozbryzgiwana woda ląduje na twarzach, zazdrosne spojżenia plażowiczów, mocny silnik, woda i Ty. Mocno się trzymaj a doznasz niezapomnianych wrażeń.


Banan

Rywalizacja, integracja i doskonała zabawa, na bananie podczepionym do motorówki. Ciężka sprawa z utrzymaniem równowagi, im szybciej tym bardziej banan podskakuje na falach, uczestnicy przejażdżki nie są w stanie opanować emocji i krzyczą ile sił. To doskonała zabawa w upalne dni


Paintball

W zabawie udział biorą dwie drużyny, scenariuszy jest wiele, atak, obrona, ochrona VIPa, ucieczka, akcja ratunkowa, zdobycie flagi przeciwnika. A w każdym scenariuszu chodzi o perfekcyjną integrację i zgranie drużyny. Jak w życiu w tej zabawie wygrywają najlepsi, a ranni i pokonani zchodzą z pola gry.


Szukanie skarbu

Skarbu uczestnicy imprezy integracyjnej muszą szukać zaglądając we wszystkie możliwe miejsca na terenie na terenie na którym odbywa się impreza lub skarb może być zakopany i szukanie skarbu odbywa się za pomocą wykrywacza metali. Znalezienie skarbu łaczy się z podziałem znaleziska pomiędzy wszystkich uczestników imprezy integracyjnej.


Dla pań

Jak to zazwyczaj bywa panowie na imprezach integracyjnych mają samochody 4x4, quady, rajdówki... a panie Paniom proponujemy usługi fryzjerów, stylistów, manicurzystek, kosmetyczek. Panie mogą na takiej imprezie nauczyć się różnych nowych technik pielęgnacji ciała i zrealizować wszystkie swoje szalone pomysły z makijażem, fryzurą...