48 Rajd Barbórka

  Już 4 grudnia na starcie 48 Rajdu Barbórki stanie do walki załoga Wojciech S - Jolanta Fabijańska. Wystartują zgłoszonym w klasie 1, a dobrze znanym wszystkim rajdowym kibicom Peugeotem 106 rallye.

  Pomimo nie najnowszej specyfikacji autka zapowiadają walkę o jak najwyższe lokaty w rajdzie i oczywiście o możliwość startu na ul. Karowej.

   

   

  Już 4 grudnia na starcie 48 Rajdu Barbórki stanie do walki załoga Wojciech S - Jolanta Fabijańska. Wystartują zgłoszonym w klasie 1, a dobrze znanym wszystkim rajdowym kibicom Peugeotem 106 rallye. Pomimo nie najnowszej specyfikacji autka zapowiadają walkę o jak najwyższe lokaty w rajdzie i oczywiście o możliwość startu na ul. Karowej.
  Wojciech S: Ostatni raz w tym składzie ścigaliśmy się 5 lat temu podczas 5 Rajdu Mazowieckiego. Pomimo jednego ze słabszych samochodów w klasie udało nam się wtedy ukończyć zawody na 3 miejscu. Tamten wynik mobilizuje nas by w tegorocznej Barbórce również powalczyć o wysokie lokaty. W naszej klasie zgłoszonych jest mnóstwo bardzo szybkich samochodów (głównie Citroenów C2R2), co znacząco utrudnia nam zadanie zakwalifikowania się na Karową. Jednak obiecujemy walkę na 100% możliwości naszych i samochodu oraz jesteśmy pewni, że naszą jazdą sprawimy wiele radości zgromadzonym przy trasie kibicom.
  Bardzo chcemy podziękować firmom Kram (www.krammax.com.pl) i SmokersClub (www.smokersclub.pl) dzięki którym nasz start jest możliwy oraz firmom Auto Design i AutoStyle za przygotowanie samochodu do zawodów.