O nas

            

Samochody terenowe, quady, organizacja imprez integracyjnych, firmowych, rodzinnych to zakres działalności naszej firmy. Chcecie spędzić ciekawie czas, z dużą dawką adrenaliny, wynajmijcie samochody terenowe i quady.

Quady i samochody terenowe na błotnistym torze, dadzą Wam potężną dawkę emocji. Chcecie zintegrować się z kolegami, weźcie samochody terenowe i quady a my zaproponujemy Wam bogaty zestaw atrakcji.

W imprezy integracyjne dla firm i imprezy rodzinne wpleciemy samochody terenowe i quady w najróżniejszych wariantach - to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie zaspokoić życzenia najbardziej wymagających klientów.

Klienci wypożyczający samochody terenowe i quady mają do swojej dyspozycji , wyszkolonych i wykwalifikowanych instruktorów, będących zawodnikami rajdowymi w tych dyscyplinach jak i rajdach płaskich.


Imprezy integracyjne Warszawa i okolice, a także mazury, góry, morze, Olsztyn, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Katowice i cała Polska jak długa i szeroka.

Proponujemy szeroką gamę atrakcji motoryzacyjnych, takich jak; ekstremalna jazda samochodem 4x4, za kierownicą lub na miejscu pilota w rajdzie 4x4, przejażdżki samochodem rajdowym, wynajem samochodów rajdowych, wyprawa off-road pojazdem pływającym jakim jest amfibia o napędzie 8x8, na imprezie integracyjnej, imprezie rodzinnej lub imprezie firmowej nie może zabraknąć pojazdów takich jak quady. Z naszej strony www.czterynacztery.com dowiecie się Państwo jakie atrakcje na Waszą imprezę integracyjną jesteśmy w stanie zapewnić, jakich extremalnych rozrywek możecie się spodziewać, jakiej extremalnej jazdy możecie doświadczyć budując swój zespół i integrując pracowników i klientów, najbardziej ekstremalna jazda za kierownicami samochodów 4x4, samochodów rajdowych, amfibii 8x8, quadów.

Polecamy Państwu " Imprezy Integracyjne Warszawa " - to zabawa na specjalnie zbudowanym torze koło Legionowa lub niesamowitej trasie rajdu 4x4 w okolicach Tarczyca, lub dowolnym miejscu na świecie. Organizujemy szkolenia dla firm i osób prywatnych z zakresu bezpiecznej jazdy doskonalenia techniki jazdy, na imprezach integracyjnych przeprowadzamy testy motoryzacyjne, naukę poślizgu i wyprowadzania z niego samochodu.

Wyprawy 4x4, paintball, trophy, off-road, samochody terenowe 4x4, adrenalina, eventy, offroad, teambilding, szkolenia o tym wszystkim przeczytacie Państwo na www.czterynacztery.com , a to wszystko mam nadzieję, że skłoni Państwa do zorganizowania Państwa imprezy integracyjnej razem z nami.

Wyprawy 4x4 - Meksyk 2012


Czas zdarzenia - rok 2012, zebrana wcześniej grupa ambitnych i bardzo twardych ludzi, chcących spróbować czegoś nowego i bardzo ekstremalnego.

Początek - Warszawa lotnisko - wszyscy gotowi i strasznie podekscytowani tym co ich ma spotkać w ciągu następnych siedmiu dni.

więcej >
Lot patrolem


Moja kochana Warszawa taka jest opustoszała w wakacje. Imprezy i zabawy integracyjne na kilka tygodni poszły w zapomnienie.

Mając oktany we krwi ciężko jest usiedzieć w jednym miejscu na 4x4. Piękny deszczowy, spokojny wieczór, ciągnie się jak spojrzenie teściowej za każdym przyzwoitym zięciem.

więcej >
48 Rajd Barbórka


Już 4 grudnia na starcie 48 Rajdu Barbórki stanie do walki załoga Wojciech S - Jolanta Fabijańska. Wystartują zgłoszonym w klasie 1, a dobrze znanym wszystkim rajdowym kibicom Peugeotem 106 rallye.

Pomimo nie najnowszej specyfikacji autka zapowiadają walkę o jak najwyższe lokaty w rajdzie i oczywiście o możliwość startu na ul. Karowej.
więcej >WOŚP 2011


Oj, się działo !!!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z 19 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznj Pomocy.

więcej >

Integracja, z łacińskiego oznacza scalić,

  • Budowanie nowego zespołu
  • Usprawnienie pracy istniejącego zespołu
  • Zdefiniowanie ról w zespołach
  • Integracja całej firmy
  • Poprawa komunikacji miedzy wydziałami
  • Integracja zespołu powstałego z dwóch innych
  • Utrzymanie motywacji w momencie zmian i kryzysów
  • Budowanie relacji z klientami
  • Rekreacja i motywacja